Droptica

Droptica jest to software house bazujący na ogromnym doświadczeniu w pracy z Drupalem, tworzymy serwisy również w innych technologiach takich jak Symfony czy React... jednak podstawową i stosowaną od początku istnienia firmy technologią jest Drupal. Mamy trzy oddziały położone w strategicznych częściach Polski, główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, pozostałe są w Gdańsku oraz Rzeszowie. 

Droptica jest to grupa osób, której pasją są technologie internetowe, posiadamy specjalistów w róznych dziedzinach web developmentu poczynając od certyfikowanych Drupal developerów, poprzez devopsów, testerów a kończąc na grafiku czy też dziale marketingu. Dzięki temu możemy oferować cały wachlarz usług i mieć pewność, że dostarczamy rozwiązania na najwyżyszym poziomie oraz spełniamy oczekiwania naszych wymagających klientów. W większości projektów staramy się korzystać ze zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania, ze scrumem na czele.

Kreujemy naszą markę w taki sposób, aby była rozpoznawana nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, dzięki czemu mamy możliwość pracy głównie z zaganicznymi kontrachentami. Klienci doceniają jakość dostarczanych im usług, przez co zajmujemy wysokie miejsca w wielu rankingach firm developerskich. 

Droptica od wielu lat stara się promować Drupala w Polsce poprzez organizowanie konferencji DrupalCamp, ale i również otwartych, jedniodniowych warsztatów DrupalDay. Sponsorujemy również konferencje oraz czynnie uczestniczymy w nich zgłaszając prelekcje.