grzegorz.bartman / 10.12.2019

Drupal Warsaw Meetup 15 stycznia w Warszawie

15 stycznia 2020 r. odbędzie się druga edycja Drupal Warsaw Meetup!
Ekipa z Warszawy przygotowała parę zmian, głównie związanych z przebiegiem całego eventu, wprowadzone zostały 4 kategorie tematyczne: TECH!, MGMT!, DSGN! i VIP!


Oto co piszą sami organizatorzy na ich temat:

 

TECH! - pozostajemy wierni naszym korzeniom, tutaj znajdzie się prelekcja o charakterze technologicznym, frontend, backend, devops, wszystko, co ma związek z programowaniem i utrzymaniem naszej kochanej kropelki!
 

MGMT! - na sukces projektu składa się o wiele więcej aniżeli wydajny i wszechstronny CMF. Bez odpowiedniego zarządzania i tajników leadershipowskich nie ma co liczyć na sukces. Na tym wykładzie posłuchamy jak to wygląda od kuchni!
 

DSGN! - jak projektować nowoczesne serwisy, doświadczenia klienta, design patterny, jakie narzędzia ułatwiają pracę cross kompetencyjnym zespołom? Szeroko pojęty design produktów cyfrowych - o tym właśnie tutaj!
 

VIP! - he he he, najlepsi z najlepszych, kowboje kosmosu, pionierzy internetu, awangarda, śmietanka biznesu. A tak poważnie, to miejsce zarezerwowane na tematy niekoniecznie powiązane z technologią, acz ciekawe. Lubimy poszerzać horyzonty!

 

Możliwość przesyłania zgłoszeń na Call for Papers kończy się w niedzielę 8 grudnia.

 

Zapraszamy serdecznie!

Zapisy na event
@Facebook.com: https://drupalwarsawmeetup.com/fb-event
@Meetup.com: https://drupalwarsawmeetup.com/meetup

WWW: https://drupalwarsawmeetup.com/